Více autorů

  • více autorů

    Kalemdář 2014/2015 - reklamní papírové betémy

    No.: 386

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2021 17:30

    kalendář, 22 x 33 cm, vyda. T. Faltys, otáčecí kalendář s motivem reklamních betlémů, lehce opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • více autorů

    Česká grafika XX. století

    No.: 6

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2020 19:30

    kniha, 30,5 x 22 cm, vyd. Hollar, Praha, 1997, pův. clpl. vazba s obálkou, 325s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Více autorů

    Čeští skladatelé současnosti

    No.: 444

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

    kniha, 20,5 x 14,5 cm, kniha obsahuje 24 podpisů na papírových kartičkách vložených do knihy na dané stránce která popisuje signovaného skladatele: Adamík, J. Bedřich, Čotek, Dlouhý, Dumek, Feld, Hudec, Kapr, Kollert, Křížek, Matys, Palkovský, Piňos-Simandl, Podešva, J. Pokorný, Reiner, Rut, Salich,…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Více autorů

    Návraty

    No.: 753

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    fotografie, 18 x 24 cm, 3x orig. bromostříbrná filmová fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Více autorů

    Podpisy českých výtvarníků

    No.: 443

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    4x autogram, 21 x 10 cm, 4x podpis: J. Kaiser, E. Tomanová, K. Kodet a J. Istler na papírových průvodcích výstav, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • více autorů

    Revolutions: Almanach von 1795

    No.: 306

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, 15 x 9 cm, vyd. Johann Christian Dieterich, Göttingen, celostránkové ilustrace, pův. celokožená vazba, 342s., stav dobrý, vazba lehce opotřebená, chybí kus zadního listu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • více autorů

    O Židech

    No.: 419

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    kniha, 21 x 15 cm, edice Na okraj nové doby, vyd. Orbis, Praha, 1940, pův. brož, 53s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • více autorů

    Nürnberg 1933

    No.: 426

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    kniha, 25 x 17,5 cm, 60x hlubotisková fotografie, vyd. Reimar Hobbing, Berlin, 1933, pův. plpl. vazba, 111s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • více autorů

    Československé sklo 84

    No.: 295

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 20:23

    katalog, 20,5 x 23,5 cm, vyd. Ministerstvo kultury, Praha, 1984, sešit, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Více autorů

    Český kubismus

    No.: 89

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 20:16

    katalog, 1969, 22,5 x 23 cm, vydala Galerie Vincence Kramáře, k pátému trvání galerie, sešitová vazba s obálkou, mírně ušpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 220 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids