-
Louis Leopold Boilly
(1761-1845)
Hádka
Položka č.: 411Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:33
litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Dámský pokoj
Položka č.: 410Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:32
serigrafie, 21, 2 x 17, 3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Labutě ve fialové
Položka č.: 409Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:31
serigrafie, 20, 2 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Drak
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:30
serigrafie, 20, 1 x 16 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Noční motýli
Položka č.: 407Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:29
serigrafie, 19, 2 x 13 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Labutě v červené
Položka č.: 406Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:28
serigrafie, 20, 7 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Červený motýl
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:27
serigrafie, 20 x 16 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Motýlek
Položka č.: 404Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:26
serigrafie, 21, 2 x 17, 1 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Zasněné vejce
Položka č.: 403Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:25
serigrafie, 20, 5 x 15, 8 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1922-2021)
Edison
Položka č.: 402Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:24
barevný monotyp na japanu, 1966, 23,5 x 18 cm
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Blabolilová
(1948)
Strom
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:23
lept, 1977, 40 x 34 cm, sign. PD M. Blabolilová 77, č. 28/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bino
Chalupy v horách
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:22
lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
Hudba pramenů
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:21
dřevořez, 19,5 x 15 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1940-2010)
Pláž
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:20
pastel, papír, 1975, 20 x 43 cm, sign. LD Fr. Bílek 8. VIII. 1975, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
Nejvyšší spravedlnost
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:19
dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Jiří Bernard
(1946)
Ležící ženský akt
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:18
akvatinta, 1990, 25 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Bernard 90, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, ilustrátor, umělecký kovář, karikaturista, vyučil se uměleckým kovářem, poté žák profesora Koukolského na lidové akademii umění, člen České unie karikaturistů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bernard
(1946)
Ženský akt v předklonu
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:17
akvatinta, 1990, 24 x 23 cm, sign. PD Jiří Bernard 90, č. 3/55, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, ilustrátor, umělecký kovář, karikaturista, vyučil se uměleckým kovářem, poté žák profesora Koukolského na lidové akademii umění, člen České unie karikaturistů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Mrazivý den
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:16
litografie, 1992, 32 x 23,3 cm, sign. DU Daniela Benešová 92, č. 130/170, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Preludium (Chopin)
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:15
litografie, 1991, 43,2 x 35,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Noc
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:14
litografie, 1993, 50 x 36,3 cm, sign. DU K. Beneš 93, č. 37/80, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Spící
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:13
litografie, 1995, 26,3 x 46,5 cm, sign. DU K. Beneš 95, č. 62/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Benedikt
(1952)
Sedlec
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:12
dřevoryt, 1979, 19 x 25 cm, sign. PD Benedikt 79, č. 17/20, zašlý papír, u dolního okraje papíru skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Benedikt
(1952)
Železná Ruda
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:11
dřevoryt, 1979, 17,2 x 24,8 cm, sign. PD Benedikt 79, a.t., zašlý papír, u dolního okraje papíru skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Dívka s vějířem
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:10
litografie, 1976, 33,5 x 24 cm, sign. PD Eva Bednářová 1976, 42/200, pasparta, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Sen o páře
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:09
lept, 32,7 x 24,4 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 14/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Laurinka
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:08
lept, 25 x 22,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 17/100, značeno DU v desce Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jiří Bauer
Skála
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:07
akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Axmann
(1955)
Had
Položka č.: 384Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:06
litografie, 1993, 51 x 41 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1993, č. 4/5, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Pět leptů
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:05
5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Karlštejn
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:04
akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO