Karel Beneš

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Karel Beneš

    Pegas

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 08:28

    litografie, 1982, 14,5 x 12,5 cm, sign. DU K. Beneš 82, pasparta, 97/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Beneš

    Dívka a harlekýn

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 08:24

    litografie, 1993, 19 x 17 cm, sign. DU Kbeneš 93, pasparta, 44/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Žluté růže

    Položka č.: 1099

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:19

    litografie, 1975, 41 x 31 cm, sign. DU K. Beneš 75, rám, č. 20/35, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Šašek žongléř

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:30

    litografie, 1978, 14 x 13 cm, sign. PD K Beneš 78, 183/200, mimo desku text: PF 1979 František a Květoslava Jelínkovi, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Pohled na Petrov

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:28

    litografie, 18 x 15,7 cm, sign. DU KBeneš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Masaryk na koni

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:27

    litografie, 1990, 16,2 x 13,2 cm, sign. DU Kbeneš 90, 96/110, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Pražské múzy

    Položka č.: 1023

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 10:24

    bibliofilie, 10x sign. kamenorytina K. Beneš, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, 1986, ex. 33/200, volné listy v obálce, obálka lehce opotřebena, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Beneš

    List o stárnutí, rodném kraji a slovácké muzice

    Položka č.: 1340

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 03:27

    propiska, papír, 1994, 21 x 29,7 cm, sign. PD KBeneš 94, na zadní straně dopis Váženému jubilantu, při pravém okraji mimo kresbu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Akt dívky

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 11:20

    litografie, 44 x 19,5 cm, sign. PD KBeneš, autorský tisk, pokrčený papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Dívka a dragoun

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2017 14:10

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 304 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Červené vínečko jak višňa

    Položka č.: 249379

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2020 18:02

    pastel, tuš, papír, 1984, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD K. Beneš 84, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Akt dívky

    Položka č.: 246158

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:08

    litografie, 1978, 26,5 x 21,3 cm, sign. PD K. Beneš , autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s růží (Exl. A. Vazačová)

    Položka č.: 245908

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:48

    litografie, 10 x 8,5 cm, č. 139/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Beneš

    Milovnice hudby

    Položka č.: 245895

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:35

    litografie, 1984, 11,5 x 8 cm, sign. DU KBeneš 84, pasparta, č. 160/180, mírně zažloutlý papír, mimo tisk politá pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 224804

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:33

    litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 215709

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:01

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 132212

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Beneš

    Galánky

    Položka č.: 132210

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Beneš

    Na ulici

    Položka č.: 131603

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 10:20

    litografie, 13 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu