Karel Beneš

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Karel Beneš

    Fr. Halas: Mladé ženy

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, 1x sign. suchá jehla K. Beneš, grafiku vytiskl a vyd. Josef Vinklát, 2009, ex. 24/40, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    bibliofilie, 11 sign. litografií K. Beneše, vyd. Chrudim, 1983, ex. 99/200, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Pražské věže a housle

    Položka č.: 842

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:47

    litografie, 1980, 15 x 16,5 cm, sign. DU K Beneš 80, č. 268/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Dívka s klavírem

    Položka č.: 841

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 13:46

    litografie, 1984, 14 x 11,5 cm, sign. DU K Beneš 84, č. 195/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    Akt dívky

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 11:20

    litografie, 44 x 19,5 cm, sign. PD KBeneš, autorský tisk, pokrčený papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Dívka a dragoun

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2017 14:10

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 304 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Klaun s akordeonem

    Položka č.: 260262

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2021 18:07

    litografie, 1983, 9,5 x 7,9 cm, sign. PD KBeneš 83, č. 116/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Šuhaj s galánkou

    Položka č.: 256201

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 13:10

    litografie, 1985, 14 x 13 cm, sign. DU K Beneš 85, č. 111/200, pf 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Na rozkvetlé louce

    Položka č.: 122227

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2021 18:00

    litografie, 10,4 x 7,9 cm, sign. DU Beneš, EX LIBRIS HANA ŠAVLOVÁ, v horní části mimo tisk mírné zažloutlá skvrnka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Beneš

    Pražský hrad

    Položka č.: 217494

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2021 14:28

    litografie, 1978, 22,5 x 18,5 cm, sign. PD KBeneš 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Karel Beneš

    Spící akt (ExLibris Vladimír Štindl

    Položka č.: 198152

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 15:03

    ocelorytina, 1980, 10,7 x 9,6 cm, sign. DU KBeneš 80, č. 71/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Beneš

    Hvězda

    Položka č.: 181870

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2021 13:01

    litografie, 1995, 15,1 x 8,2 cm, sign. DU K. Beneš 95, Ex Libris Riet de Haas, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)