Cyril Bouda
Gypsies
No.: 212Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
aquatint, 28 x 22,2 cm, sign. lower/right Cyril Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Cyril Bouda
Vltava near Kamýk
No.: 211Auction price: 1.500 CZK (63 €)
etching, 25,3 x 31,5 cm, sign. lower/right Cyril Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Cyril Bouda
J. Kopta: Kratochvilné děje z naší vlasti
No.: 27Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, originální autorova kresba s věnováním a podpisem na předtitulu, podpis Josef Kopta, il. C. Bouda, vyd. Melantrich, Praha, 1952, pův. clpl. vazba s papírovou obálkou, 452s., obálka potrhána a vyspravena lepenkou, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela an…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Cyril Bouda
F. Langer: Pražské legendy
No.: 26Auction price: 2.000 CZK (84 €)
kniha, originální autorova kresba s podpisem na předtitulu, il. C. Bouda, vyd. SNDK, Praha, 1956, pův. clpl. vazba s papírovou obálkou, 99s., obálka lehce opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech G…
Cyril Bouda
J. Swift: Gulliverovy cesty
No.: 25Auction price: 1.500 CZK (63 €)
kniha, originální autorova kresba s věnováním a podpisem na předtitulu, il. C. Bouda, vyd. SNDK, Praha, 1953, pův. clpl. vazba s papírovou obálkou, 340s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic…
Cyril Bouda
K. H. Borovský: Tyrolské elegie v rozmluvách s měsíčkem
No.: 32Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu, 2x celostr. dřevoryt a viněta C. Bouda, vyd. Josef Hladký, Hranice, 1931, ex: 50/160, podpis a věnování M. Mrkvičkové-Hlobilové Josef Hladký, podpis C. Bouda, pův. brož, 25s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabin…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Cyril Bouda
K poctě zbraň praporu
No.: 49Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 19 x 12 cm, 5x sign. čtyřbarev. litografie C. Bouda, volné listy v obálce, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Cyril Bouda
Milá sedmi loupežníků
No.: 48Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 3x orig. sign. lept, úprava a vazba C. Bouda, podpis v titulu Viktor Dyk, tisk M. Pegrassi, vazba Ant. Tvrdý, vydal Fr. Topič, Praha 1927, pergamen. vazba se zlac. tiskem, 48s., ex. 187/500, ruční papír Van Gelder, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. K…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Cyril Bouda
J. Rašín: O knihách a lidech
No.: 45Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Cyril Bouda
Viktor Dyk: Giuseppe Moro
No.: 44Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Cyril Bouda
K. Leger: Balada o mrtvém ševci a mladé tanečnici
No.: 39Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)
Cyril Bouda
Josef Kopta: Kratochvílné děje z naší vlasti
No.: 38Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Cyril Bouda
Prosté motivy
No.: 29Auction price: 1.000 CZK (42 €)
4x mědiryt, 4x sign. mědiryt C. Bouda, ilustrace ke kniha J. Nerudy Prosté motivy, 4x volný grafický list, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Cyril Bouda
Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou
No.: 385Auction price: 1.000 CZK (42 €)
dopis, pohlednice, 8x rukopisné psaní Dr. Ivanovi Hrdinovi, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Cyril Bouda
Don Giovanni
No.: 35Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, 10x sign. mědirytina C. Bouda, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ex. 98/200 na ručním papíře z Velkých Losin, úv. pozn. J. Tomeš, volné listy v pův. clkž. pouzdře, zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of…
Cyril Bouda
Olomouc
No.: 34Auction price: 6.600 CZK (275 €)
kamenorytina kolorovaná litografií, 32 x 42,5 cm, sign. PD Cyril Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 6.600 CZK (275 €)
Cyril Bouda
České Budějovice
No.: 33Auction price: 4.500 CZK (188 €)
lept, 23 x 39,5 cm, sign. PD C. Bouda, č. 179/200, při okrajích místy mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Cyril Bouda
Letohradek Hvězda
No.: 198Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 18:17
lithography, 33,8 x 24 cm, sign. lower/right C Bouda, passe-partou, no. 167/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Cyril Bouda
Z knih V. Rudla
No.: 280741Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2024 16:42
dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Cyril Bouda
PF 1949
No.: 280737Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2024 16:38
litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Cyril Bouda
Miroslav Tyrš
No.: 280731Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
PF 1949
No.: 280729Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2024 16:32
litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Rozzuření manželé
No.: 254596Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 14:46
litografie, 1939, 23 x 9 cm, sign. PD CBouda, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Cyril Bouda
Kočár
No.: 280850Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:05
kamenorytina, 18,5 x 11,7 cm, sign. PD C. Bouda, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Cyril Bouda
Ex Libris Dana Siblíková
No.: 280885Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:01
litografie, 9,5 x 6,7 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 20 CZK (1 €)
Cyril Bouda
Ex Libris Prof. Jiří Siblík
No.: 280886Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:00
litografie, 1956, 14,5 x 9,3 cm, sign. PD C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1948 Zdeněk a Marie Jeřábkovi
No.: 280742Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:54
tisk, 10,6 x 12,7 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1973
No.: 280739Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:48
litografie, 1972, 9,7 x 15 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 150 CZK (7 €)
Cyril Bouda
PF 1964
No.: 280738Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:46
litografie, 1963, 10,5 x 16,2 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 150 CZK (7 €)
Cyril Bouda
Růže
No.: 280736Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:42
mědirytina, 10 x 3,2 cm, sign. DU CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 50 CZK (3 €)