Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Kaplička

    No.: 57

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2021 17:43

    litografie, 1971, 16,2 x 9,7 cm, sign. PD C Bouda, P.F. 1972 František Kozák, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Cyril Bouda

    Pole pod Troskami

    No.: 303

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2021 17:02

    litografie, 9,6 x 14,9 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1973, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Cyril Bouda

    Cyril Bouda

    No.: 2

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2020 19:03

    kniha, 29 x 23 cm, kol. autorů, vyd. Slovart, Praha, 2001, brož, 270s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Cyril Bouda

    J. Iwaszkiewicz: Chopin

    No.: 341

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

    bibliofilie, 3x pův. sign. mědirytina a upr. C. Bouda, vyd. Supraphon jako pamětní tisk k XVI. Chopinovu festivalu v Mariánských Lázních, Praha, 1975, ex. 175/200 na ruč. pap. z Velkých Losin, přel. J. Simonides, s obálkou, výborný stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Ho…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Krajina s domy

    No.: 499

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 10:30

    dřevoryt, 9 x 18 cm, sign. PD CBouda, rám, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Cyril Bouda

    J. Wolker: Balady

    No.: 68

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 11:07

    bibliofilie, 11 dvoubarev. litografií, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1944, volné listy v deskách, 66.s, ob. zašlá jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    V. Cibula - Pražské pověsti

    No.: 830

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 12:36

    kniha, 24 x 16 cm, podpis C. Bouda a V. Cibula na titl. straně, vyd. Orbis, Praha, 1972, pův. clpl vazba s obálkou, 467s., velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Cyril Bouda

    Milostný kruh

    No.: 124

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, 18 kamenorytin s barev. litografií, ilustr., ob. , úprava C. Bouda, tisk Průmyslová tiskárna, povídky usp. Jos. Kopta, vydal Sfinx, Praha 1946, polopl. vazba s ob., 226s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Ass…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • Cyril Bouda

    Benvenuto Cellini

    No.: 28

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    bibliofilie, 30 mědirytin a viněta v titulu C. Boudy, podpis v tiráži, vydal Vladimír Žikeš, Praha 1939, ex. 66/99, 7 s. textu, ppl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Th…

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Cyril Bouda

    Milá sedmi loupežníků

    No.: 114

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    bibliofilie, 3 x mědiryt (sign. frontispis, v titulu a příloha), tisk M. Pegrassi, vydal Spolek českých bibliofilů ve spolupráci s nakl. Československý spisovatel, Praha 1955, ex. 20/300, volné listy v deskách, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Sva…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Cyril Bouda

    Psalm XXIII.

    No.: 322

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2020 15:00

    charcoal, paper, 38 x 57,5 cm, signed right/lower C. Bouda, sketch of tapestry, verso inscription, slightly wrinkled paper in the lower right corner, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelec…

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Cyril Bouda

    Don Quixote

    No.: 511

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    ballpoint, paper, 1981, 17 x 10,3 cm, signed right/lower CBouda 11. IV. 1981, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Cyril Bouda

    Balady - Jiří Wolker

    No.: 248

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 15:43

    bibliofilie, 1925, 26 x 16,5 cm, původní lept Cyril Bouda, Nakladatelství Václav Petr, Praha, svazek č. 373, pevná, plátěná vazba, 64 stran, lehce natržený hřbet, lehce povolená vazba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of C…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Cyril Bouda

    Legenda o svatém Václavu

    No.: 50

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 15:49

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x sign. mědiryt Cyril Bouda, podpis autora s věnováním V. Žilkovi, vyd. Lyra Pragensis, 1. sv. bibliofilské edice Polyhymnia, Praha, 1971, ex. 489/1000, ruční papír, brož, 16s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, m…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Cyril Bouda

    Náměstí v Telči

    No.: 1501

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 19:48

    litografie, 1956, 22,5 x 42 cm, sign. PD C Bouda, rám, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna (PF 1963 Josef Hrachovec)

    No.: 1397

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 18:04

    litografie, 1962, 10,5 x 16 cm, sign. PD C Bouda, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    No.: 1358

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    No.: 1357

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:24

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    No.: 1356

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:23

  • Cyril Bouda

    Šaman

    No.: 1354

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:21

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent

    No.: 1353

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:20

    litografie, 18,8 x 12,6 cm, sign. PD C Bouda, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Cyril Bouda

    Krysař

    No.: 1191

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 14:38

    3x lept, 14,5 x 9 cm, sign. A. Strnadel, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

  • Cyril Bouda

    Český rok 1975

    No.: 1173

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 14:20

    nástěnný kalendář, 13 x ofset, 46,5 x 32 cm, titulní strana mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Benda při pohřbu

    No.: 1045

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 12:12

    lavírovaná tuš, akvarel, tužka, ruční papír, 30 x 21,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

  • Cyril Bouda

    No.: 873

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 09:20

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperoin, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Cyril Bouda

    Nové zámecké schody

    No.: 848

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 08:55

    bibliofilie, pův. sign. suchá jehla C. Bouda, podpis J. Seiferta na tit. listě, vyd. Miloslav Janča, 1981, upr. M. Dyrynk, ruční prapír, volné listy v obálce, krásný stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Cyril Bouda

    Z legend Svatoivanských

    No.: 801

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 08:08

    bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu C. Bouda, podpis s věnováním v tiráži Fr. Tichý, který knihu též vydal a doprovodil poznámkami, Praha, 1945, ex. 257, upr. M. Kaláb, ruční papír, volné listy v obálce, 60s., flíčky na listech, dobrý stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of Th…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Ležící akt

    No.: 289

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 12:48

    dřevoryt, 7 x 11,6 cm, PD. monogr. ve dřevě CB, papír mimo tisk mírně zašpiněn, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    No.: 126

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 10. 2019 18:46

    suchá jehla, 18,3 x 7,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 83/100, velmi zažloutlý papír, skvrny od vody, bez skla, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    No.: 726

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 12:49

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids