Oskar Schmidt
(1908-1982)
U Strahovské brány
No.: 782Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:44
akvarel, uhel, běloba, papír, 29 x 47,5 cm, sign. PD Oskar Schmidt, rám, rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go-round 2
No.: 781Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:43
tisk, 1998, 47,8 x 89,2 cm, sign. PD D. Sevova 1998, č. 3/10, papír ohmataný, při levém okraji mimo tisk ušpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go round I
No.: 780Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:42
síťotisk, 1998, 47,5 x 88,5 cm, sign PD D. Sevova 1998, č. 3/10, na zadní straně štítek, papír zejména v rozích ohmatán, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jaroslava Severová
Pohyb - horní část
No.: 779Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:41
lept, 1987, 45 x 50 cm, sign. PD J. Severová 87, č. 1/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Hornik and V. Tittelbach at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, California Society of Printmakers, the group Geometrie
Eva Sendlerová
(1939)
Ryba
No.: 778Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:40
lept, 1972, 15 x 68 cm, sign. PD Sendlerová 72, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Tittelbach and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 800 CZK (34 €)
Klára Sedlo
(1993)
Pozor, kouše!
No.: 777Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:39
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Viktor Savchenko
(1928-2003)
Sleep Hermit
No.: 776Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:38
lept, 1993, 30,5 x 41,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 6/16, zejména při okrajích ohmataný papír, místy lehounce natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Josef Saska
Usedlost
No.: 775Auction price: 950 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:37
akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of L. Cepelak
Current price: 950 CZK (40 €)
Martin Salajka
(1981)
Marsyas II
No.: 774Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:36
litografie, 2020, 63 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 82/120, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Martin Salajka
(1981)
Lebka II
No.: 773Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:35
litografie, 2021, 56,5 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 4/87, the disciple of prof. M. Rittstein
Taku Sakuragi
(1972)
Pohled dovnitř 1998-1 / Inside View 1998-1
No.: 772Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:34
serigrafie, 1998, 80 x 59,6 cm, sign. PD T. Sakuragi, č. 1/10, zezadu na papíru štítek, u dolního okraje slepotisková značka papíru, zejména v horní části ohmataný a místy natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Dalibor Říhánek
Samota
No.: 771Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:33
linoryt, 1989, 22,8 x 31,6 cm, sign. PD Říhánek 1989, č. 1/30, horní a spodní okraj papíru pokrčený, na pravém okraji papír zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in…
Current price: 800 CZK (34 €)
Dalibor Říhánek
Hřebec
No.: 770Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:32
linoryt, 22,5 x 31,8 cm, sign. PD Říhánek, č. 6/30, v levých rozích papír mírně pokrčený a na jednom místě natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Jan Rýz
(1946-2016)
Sportovní abstrakce I.
No.: 769Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:31
akryl, tisk, asambláž, plátno, 35 x 42 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III (2)
No.: 768Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:30
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIV
No.: 767Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:29
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XV
No.: 766Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XII
No.: 765Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:27
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXV
No.: 764Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice IX
No.: 763Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:25
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIX (2)
No.: 762Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:24
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIX
No.: 761Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:23
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III
No.: 760Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXIV
No.: 759Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXVI
No.: 758Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:20
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice V
No.: 757Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:19
Current price: 200 CZK (9 €)
Různí autoři
Česká původní grafika III.
No.: 756Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:18
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 755Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:17
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 754Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:16
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 753Auction price: 850 CZK (36 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:15
Current price: 850 CZK (36 €)