Klára Sedlo

(1993)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Golden statuette

    No.: 68

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 06. 2022 15:00

    oil on canvas, 2022, 15 x 15 cm, sign. vzadu. K. Sedlo

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Malý noční plyšák

    No.: 14

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2022 14:13

    akryl, plátno, 2022, 25 x 25 cm, sign. vzadu K. Sedlo 22

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Probuzení na sídlišti

    No.: 55

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2021 15:00

    akryl, olej, plátno, 2020, 80 x 60 cm, sign. zezadu K Sedlo, Klára Sedlo je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze. V letech 2014–2018 studovala malbu v ateliéru Michaela Rittsteina, v letech 2018–2020 v ateliéru kresby Jiřího Petrboka. Studium zakončila diplomovou prací s názvem „Rituál…

    Current price: 14.000 CZK (584 €)