• Jiří Škopek

    (1933-2018)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:41

    olej, lepenka, 29 x 12,8 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Škopek

    (1933-2018)

    Ženský akt

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:42

    olej, lepenka, 38 x 24,5 cm, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Cestování vesmírem

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:43

    lept, suchá jehla, 38,5 x 55 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/10

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Šlapáková

    (1941)

    Padající listí

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:44

    litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Naděje

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:45

    suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Špilar ?

    Modlící se dívka

    Položka č.: 844

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:46

    uhel, pastel, papír, 47 x 32,5 cm, sign. PD K. Špilar 92, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Šrytrová

    (1894-?)

    František Gavlík z Petrova u Strážnice

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:47

    akvarel, papír, 1933, 43,5 x 29,5 cm, sign. PD Marie Šrytrová 1933, rám, PN popsáno autorkou, studovala na VŠUP v Praze, členka Kruhu výtvarných umělkyň, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Ovocný trh

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:48

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Fotbalistka

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:49

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Televise

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:50

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. DU Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Slepičí polívka

    Položka č.: 849

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:51

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. LD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Věčné sezení u počítače

    Položka č.: 850

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:52

    tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Prádelna

    Položka č.: 851

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:53

    akvarel, pastelky, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Dopravní nesmysl

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:54

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Dopravní nesmysl II.

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:55

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Dopravní nesmysl III.

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:56

    barevné tuše, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 855

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:57

    kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Kompozice

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:58

    uhel, papír, 2004, 78 x 60 cm, sign. PD M. Štolfa 04, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Diptych I

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:59

    uhel, papír, 7 x 15; 7 x 15 cm, sign. PD Miroslav Štolfa, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Diptych II

    Položka č.: 858

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:00

    uhel, papír, 7 x 15; 7 x 15 cm, sign. PD Miroslav Štolfa, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Štolovský

    (1946)

    Kytice

    Položka č.: 859

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:01

    olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriel Štrba st.

    (1932)

    PF 1977

    Položka č.: 860

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:02

    lept, 1976, 15,5 x 11 cm, sign. PD Gabriel Štrba, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Václav Němec

    Položka č.: 861

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:03

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Jabloň

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:04

    litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 863

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:05

    heliogravura, 35,4 x 28,8 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Max Švabinsý delineavit, tisk: S.V.U. Mánes excudit, papír zažloutlý, na rájmu drobné oděrky na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Tachezy

    (1966)

    Kompozice

    Položka č.: 864

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:06

    lept, 1999, 97 x 69,5 cm, sign. PD A. Tachezy 99, č. 2/12, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michel Terrasse

    (1928-2002)

    Pohled z okna na zátoku

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:07

    litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Bez názvu

    Položka č.: 866

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:08

    monotyp, 1973, 14,8 x 17,7 cm, sign. PD Tesař 73, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)

    Položka č.: 867

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:09

    suchá jehla, 10 x 7,5 cm, pasparta, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Ilustrace k Seifertově básni Vltava (Prsten ve vodách)

    Položka č.: 868

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:10

    suchá jehla, 1954, 10,7 x 7,4 cm, sign. LD Tichý 54, rám, sklo se v rámu pohybuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook