Jaroslav Augusta
(1878-1970)
Děvče z Vajnor
No.: 31Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:36
akvarel, papír, 25 x 31 cm, sign. PD J. Augusta, rám
Current price: 10.100 CZK (421 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids