Václav Stein
(1888-?)
Hradčany
No.: 24Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:23
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Žně
No.: 11Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:13
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Current price: 5.100 CZK (213 €)
Václav Stein
(1888-?)
Jaro
No.: 265Auction price: 1.120 CZK (47 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:24
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám
Current price: 1.120 CZK (47 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Podzim
No.: 264Auction price: 1.120 CZK (47 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:23
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám
Václav Stein
(1888-?)
Kožlí u Neratovic
No.: 239Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:01
olej, lepenka, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Cesta v horách
No.: 220Auction price: 960 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:39
olej, plátno, 51 x 70 cm, sign. PD V. Stein, rám, dílo vypadává z rámu
Current price: 960 CZK (40 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Václav Stein
(1888-?)
Skot
No.: 25Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:30
olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Václav Stein
(1888-?)
Koně
No.: 24Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:23
olej, plátno, 38 x 43,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)