Jaroslav Štechr
(1904-?)
Krajina se stromy
No.: 19Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:18
olej, lepenka, 45 x 67 cm, sign. PD J. Štechr, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
Jaroslav Štechr
(1904-?)
Lesnatá krajina
No.: 18Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:17
olej, lepenka, 45,5 x 66,5 cm, sign. PD J. Štechr, rám