František Vavřina
(1879-1935)
Tůň
No.: 20Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:19
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
František Vavřina
(1879-1935)
Kaplička
No.: 143Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:22
olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign, LD Vavřina, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids