Adolf Kašpar
(1877-1934)
A. Jirásek: Ballada z rokoka
Položka č.: 1142Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:00
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Alda
(1901-1970)
od noci k ránu
Položka č.: 1143Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:01
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Josef Hora
Machovské variace; Zahrada Popelčina; Tonoucí stíny
Položka č.: 1144Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:02
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ivo Rublič
(1917)
Publius Ovidius Naso: Sapfó Faónovi
Položka č.: 1145Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:03
bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispise a dřevoryty v textu I. Rublič, podpis překladatale J. Fišera, vydal F. J. Müller, Praha 1944, 18. sv. sbírky Lis knihomilův, Ex. 203/380, 31 s., plpl. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Picka
(1897-1957)
Jan Noha: Ruce a práce
Položka č.: 1146Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:04
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Alois Chvála
Jan Týml: Vyznání
Položka č.: 1147Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:05
bibliofilie, podpis autora, obálka, dřevořezba a úprava Alois Chvála, vydal Rudolf Rejman, Praha 1931, 41 s., brož., při okraji lehce zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Konrád
(1899-1971)
U vrbiček
Položka č.: 1148Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:06
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Vik
Jaroslav Durych: Budějovická louka
Položka č.: 1149Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:07
bibliofilie, podpis autora, kresby a úprava Fr. Vik, 6 sv. edice Philobiblon, vydal L. Kuncíř, Praha 1928, Ex. 51/200, 29 s., brož, obálka místy poškozená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kája Saudek ?
Podepsaná karta sběratele Petra Horáka
Položka č.: 1150Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:08
podpis, 33 x 24 cm, sign. Kája Saudek
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
3x PF s rukopisným přáním
Položka č.: 1151Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:09
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Valter
(1909-2006)
P. F. 1970
Položka č.: 1152Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:10
dřevoryt, 1969, 21 x 10,8 cm, sign. PD Valter, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Karel Valter
(1909-2006)
P. F. 1969
Položka č.: 1153Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:11
dřevoryt, 1968, 11,5 x 16,5 cm, sign. PD Valter, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Karel Valter
(1909-2006)
Srdce
Položka č.: 1154Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:12
dřevoryt, 1968, 14,5 x 22,5 cm, sign. PD Valter 68, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Karel Valter
(1909-2006)
P. F. 1987
Položka č.: 1155Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:13
kombinovaná technika, tuš, pastel, papír, 1986, 21 x 10,5 cm, sign. DU Valter K., člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Karel Valter
(1909-2006)
P. F. 1988
Položka č.: 1156Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:14
kombinovaná technika, tuš, pastel, papír, 1987, 20,9 x 9,9 cm, sign. PD Valter K., člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Karneval
Položka č.: 1157Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:15
kniha, barevná autorská vazba (značeno HAKL), pův. ob. vevázána, vyd. Jan Fromek, Praha, 1926, ed. Odeon, sv. 6., clpl. vazba, 103s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Devětsilu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Bohuslav Foerster
(1859-1951)
Žalm 150
Položka č.: 1158Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:16
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední vůle Josepha Makinsona
Položka č.: 1159Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:17
listina
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Příloha poslední vůle Josepha Makinsona
Položka č.: 1160Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:18
listina
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Dívka s vějířem I
Položka č.: 1161Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:19
tisk, 12 x 9 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Dívka s vějířem II
Položka č.: 1162Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:20
Josef Čapek
(1887-1945)
Stanislav Kostka Neumann - Horký van
Položka č.: 1163Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:21
2x linoryt, 22 x 13; 23 x 13,9 cm, 2x předsádka z knihy Horký van S. K. Neumanna, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Konvolut obálek a ilustrací
Položka č.: 1164Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:22
linořez, tisk (6 kusů), Karel Čapek - Trapné povídky, rozměr 17,4 x 10,7 cm, okraje potrhány, místy chybějící papír; Karel Čapek - Matka, rozměr 19,5 x 12,5 cm; Bratři Čapkové - Komedie ze života hmyzu, 21,5 x 14 cm, na levé straně torzo hřbetu; Karel Čapek - Kritika slov (přední i zadní strana), 14…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
RUR - obálka
Položka č.: 1165Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:23
linořez, 22,5 x 15 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Vladimír Iljič Sidorin
Ohnisko světového požáru
Položka č.: 1166Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:24
brožura, přel. B. Baša, vydal Svaz ruských válečných invalidů v Československé republice, Praha 1938, 30 s., brož, ob. na rozích poškozená, jinak stav dobrý, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Edgar Rice Burroughs
(1875-1950)
Tarzan (Lidé v jeskyních)
Položka č.: 1167Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:25
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jan Kostroun
Devisová příručka
Položka č.: 1168Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
A. Novotný: Naposledy o Praze F.L. Věka
Položka č.: 1169Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:27
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Antoni Gaudí
(1852-1926)
Emilio Sagristá: Gaudí en la Cathedral de Mallorca
Položka č.: 1170Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Lewis Carroll
(1832-1898)
Alice´s Adventures in Wonderland
Položka č.: 1171Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 14:29
kniha, ilustrováno, vyd. H.M. Caldwell Company, New York, clpl. zdobené desky, 202s., uvolněný tit. list, některé listy ohmatané a ušpiněné, desky výrazněji odřené a zašlé, zadní strana ušpiněná, plátno na hřbetu mírně natrženo, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)