Micl
(1969)
Polozvíře na pláži
No.: 629Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:11
litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Micl
(1969)
Dva sloni nad hladinou
No.: 475Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:26
litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 69/69
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
MICL
(1969)
Night flight
No.: 106Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 10:45
oil, canvas, 2015, 60 x 45 cm, signed lower/right MICL 15
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids