MICL

(1969)

  • Micl

    (1969)

    Bílá kráva a labuť u jezera

    No.: 586

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 04. 2021 18:45

    litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids