Zátiší s hruškami
No.: 223Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Gift to Beatles
No.: 327Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Bárky na pobřeží
No.: 276Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Current price: 19.000 CZK (792 €)
No.: 281685Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:08
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Kytice ve váze
No.: 282049Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:21
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Letní krajina
No.: 282067Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:22
olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Kytice ve váze
No.: 282050Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:23
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
V posteli
No.: 277778Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:24
olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
No.: 282051Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:25
olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Obrana
No.: 223382Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:11
litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Tvář
No.: 282105Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:33
litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
V letu
No.: 282104Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Housle
No.: 282124Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Kapela
No.: 282123Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Vzkříšení
No.: 250720Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:21
akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Zlomyslná kuželka
No.: 249368Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:22
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)