Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž v kabátu
No.: 276350Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:09
uhel, papír, 19,3 x 9,2 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Starý muž
No.: 276349Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:08
uhel, papír, 18,2 x 10 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s čapkou a kabátem
No.: 276348Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:07
uhel, akvarel, papír, 20,9 x 11,5 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Dva muži
No.: 276347Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:06
uhel, papír, 17,6 x 17,4 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Rozhovor
No.: 276346Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:05
uhel, papír, 20,8 x 13 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Ve sklípku
No.: 276345Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:04
uhel, papír, 21,2 x 13,3 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Chalupa
No.: 276344Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:03
lept, 8,2 x 13,2 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Cesta do Betléma
No.: 276343Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:02
lept, 10 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Madona
No.: 276342Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:01
lept, 11 x 8,5 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Ex libris
No.: 276341Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:00
lept, 9,2 x 8,3 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Žena s košíkem
No.: 276338Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:57
uhel, papír, 17 x 8,5 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž v kabátu
No.: 276337Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:56
uhel, papír, 17,5 x 9,1 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hospodář
No.: 276336Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:55
uhel, akvarel, papír, 21,6 x 10 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž se džbánem
No.: 276335Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:54
uhel, papír, 19,7 x 10,2 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s knírem
No.: 276334Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:53
uhel, akvarel, papír, 6,8 x 6,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Milá tvář
No.: 276333Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:52
uhel, papír, 8,1 x 7,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Nervózní muž s kabátem
No.: 276332Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:51
uhel, papír, 17,8 x 9,5 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s kabátem a palicí
No.: 276331Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:50
uhel, papír, 16,8 x 9 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž a žena
No.: 276330Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:49
uhel, papír, 16 x 10,9 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž z profilu
No.: 276329Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:48
uhel, papír, 16,6 x 9,7 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276328Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:47
uhel, papír, 17,2 x 9,3 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Křížek
No.: 276327Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:46
uhel, papír, 20,3 x 15,6 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž z profilu
No.: 276326Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:45
uhel, papír, 18,1 x 8,1 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276325Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:44
uhel, papír, 19,1 x 10,5 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276324Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:43
uhel, papír, 17,4 x 8,1 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Spokojený muž
No.: 276323Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:42
uhel, papír, 17,2 x 9,4 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž s houslemi
No.: 276322Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:41
uhel, papír, 20 x 10,3 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Muž na židli
No.: 276321Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:40
uhel, papír, 20,9 x 13,1 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hospodyně s klíčem
No.: 276320Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:39
uhel, akvarel, papír, 23,2 x 12,4 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Hrabání sena
No.: 276319Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:38
uhel, papír, 20,1 x 15,4 cm, sign. LD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)