Štěpán Molín

(1980)

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Novoměstský pokojíček

    No.: 97

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)