Štěpán Molín
(1980)
Novoměstský pokojíček
No.: 97Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)