Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Beethoven
Položka č.: 1342Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:16
litografie, 10,5 x 8,4 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen - na pravé půlce papíru grafika, na levé PF 1977 Dr. Václav Šmejkal, papír zašlý a u horního okraje ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Narození Ježíška
Položka č.: 1343Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:17
suchá jehla, 1943, 13 x 6,5 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně Evangelium podle Lukáše 2, 1-14, u signatury hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Mariánské Lázně
Položka č.: 1344Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:18
lept, 1952, 8,4 x 8,5 cm, sign. PD 52, P. F. 1953, lehce zašlý papír, u horních růžků šmouhy od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Holka
Položka č.: 1345Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:19
pastel, tuš, papír, 2007, 24 x 16,5 cm, sign. DU J. K. , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karlův most
Položka č.: 1346Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:20
litografie, 1973, 13 x 20 cm, sign. PD , č. 11/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Raimund Ondráček
(1913-2011)
Víno
Položka č.: 1347Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:21
litografie, 1982, 21 x 10 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Světla Štrupová - Žáková
(1924-1978)
Ulice
Položka č.: 1348Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:22
litografie, 14 x 19,5 cm, sign. PD , č. 47/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladislav Wimmer
Karlův most
Položka č.: 1349Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:23
litografie, 1978, 10,8 x 20,2 cm, sign, PD , č. 21/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Položka č.: 1350Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:24
litografie, 1973, 11 x 18,8 cm, sign. PD, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Běžkaři
Položka č.: 1351Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:25
litografie, 1982, 9,5 x 20 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Na vsi
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:26
litografie, 1981, 9,5 x 20 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Položka č.: 1353Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:27
sítotisk, 1975, 15,5 x 7,5 cm, sign. PD , č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lesní žena PF 1979
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:28
litografie, 1979, 23 x 17,5 cm, sign. PD, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
PF 2016 - Strom
Položka č.: 1355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:29
litografie, 2015, 11, 2 x 6, 5 cm, sign. PD, č. 3/30, pf, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
PF 2014 - Slepice
Položka č.: 1356Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:30
litografie, 2013, 11, 7 x 7, 3 cm, sign. PD, č. 21/21, pf, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
PF 1982 - Postava
Položka č.: 1357Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:31
litografie, 1981, 19, 5 x 8 cm, sign. PD , pf, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Položka č.: 1358Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:32
litografie, 1987, 8 x 7,2 cm, sign. UD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
PF 1989
Položka č.: 1359Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:33
litografie, 1988, 15 x 10,5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Na zamrzlé Vltavě 1900
Položka č.: 1360Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:34
litografie, 11,5 x 13,7 cm, sign. PD , č. 128/200, papír uprostřed přeložen do formy přání, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Tři králové
Položka č.: 1361Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:35
dřevoryt, 10 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Dívka s dítětem
Položka č.: 1362Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:36
lept, 1952, 6,5 x 10 cm, Vítězslav Nezval: Zpívám zpěv míru. Do boje, za mír a za budoucnost světa, za květ jejž dívka v copy vplétá, za lidi, písně, za stroje. Zpívám zpěv míru., mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Za 5 minut 12
Položka č.: 1363Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:37
monotyp, 1963, 17,5 x 11,5 cm, PF 1964, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Život na venkově
Položka č.: 1364Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:38
litografie, 1928, 20 x 12 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Chrám svatého Víta 1924
Položka č.: 1365Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:39
litografie, 19,5 x 13,5 cm, více signatur, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
p.f. 1937
Položka č.: 1366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:40
tisk, 10 x 30 cm, ing. Dr. Josef Stocký, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
PF 1963
Položka č.: 1367Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:41
suchá jehla, 1962, 15 x 10,3 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Tono Stano
Spojení
Položka č.: 1368Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:42
tisk, 17,4 x 13,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Tono Stano
Narušení abstrakce
Položka č.: 1369Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:43
tisk, 2005, 13,8 x 13,8 cm, PF, Antikvariát Dlážděná, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Tono Stano
PF 2004
Položka č.: 1370Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:44
tisk, 12,8 x 12,8 cm, sign. PD Tono Stano, PF, Antikvariát Dlážděná, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)