• Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Beethoven

    Položka č.: 1342

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:16

    litografie, 10,5 x 8,4 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen - na pravé půlce papíru grafika, na levé PF 1977 Dr. Václav Šmejkal, papír zašlý a u horního okraje ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Narození Ježíška

    Položka č.: 1343

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:17

    suchá jehla, 1943, 13 x 6,5 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně Evangelium podle Lukáše 2, 1-14, u signatury hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Mariánské Lázně

    Položka č.: 1344

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:18

    lept, 1952, 8,4 x 8,5 cm, sign. PD 52, P. F. 1953, lehce zašlý papír, u horních růžků šmouhy od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Holka

    Položka č.: 1345

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:19

    pastel, tuš, papír, 2007, 24 x 16,5 cm, sign. DU J. K. , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Karlův most

    Položka č.: 1346

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:20

    litografie, 1973, 13 x 20 cm, sign. PD , č. 11/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Víno

    Položka č.: 1347

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:21

    litografie, 1982, 21 x 10 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Světla Štrupová - Žáková

    (1924-1978)

    Ulice

    Položka č.: 1348

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:22

    litografie, 14 x 19,5 cm, sign. PD , č. 47/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladislav Wimmer

    Karlův most

    Položka č.: 1349

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:23

    litografie, 1978, 10,8 x 20,2 cm, sign, PD , č. 21/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Položka č.: 1350

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:24

    litografie, 1973, 11 x 18,8 cm, sign. PD, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Běžkaři

    Položka č.: 1351

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:25

    litografie, 1982, 9,5 x 20 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Na vsi

    Položka č.: 1352

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:26

    litografie, 1981, 9,5 x 20 cm, sign. PD , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Položka č.: 1353

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:27

    sítotisk, 1975, 15,5 x 7,5 cm, sign. PD , č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Lesní žena PF 1979

    Položka č.: 1354

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 20:28

    litografie, 1979, 23 x 17,5 cm, sign. PD, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)