Kurt Libesny
(1892-1938)
Selma Feldman
No.: 1617Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:23
tuš, akvarel, papír, 1920, 14 x 12 cm, sign. PD Kurt Libesny 20, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
František Karel Loukota
(1883-1944)
Kupec
No.: 1801Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:24
tužka, běloba, karton, 1905, 26,7 x 16,6 cm, sign. LD J. Loukota 05, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
A. Václav Mašek
Návrh obálky časopisu Klas ročník XXIII. č. 12
No.: 1810Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:25
akvarel, tuš, papír, 26,9 x 20,5 cm, lehce zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
A. Václav Mašek
Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky
No.: 1809Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:26
lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
A. Václav Mašek
Děti tančící kolem vlajky - návrh obálky časopisu Klas
No.: 1811Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:27
akvarel, papír, 20 x 29,5 cm, světle žlutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
No.: 1744Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:28
akvarel, papír, 24,5 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Pravý horní roh papíru přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Diskuze
No.: 1743Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:29
tuš, papír, 20 x 27,2 cm, zašlý papír, místy ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Když mládí odchází
No.: 1741Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:30
tuš, akvarel, papír, 31,4 x 15 cm, lehce zašlý papír, PD a LH tmavé stopy na papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Had
No.: 1737Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:31
lavírovaná tuš, papír, 17,5 x 15 cm, lehce zažloutlý papír, z druhé strany papír popsan, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Pohoštění
No.: 1735Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:32
lavírovaná tuš, tužka, papír, 6 x 13 cm, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Do školy
No.: 1734Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:33
tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
A. Václav Mašek
Chatrč
No.: 1733Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:34
lavírovaná tuš, papír, 10 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Václav Mašek
(1893- 1973)
Dělník s lopatou III.
No.: 1612Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:35
tuš, papír, 1953, 24,6 x 18 cm, sign. LD Mašek 53, papír lehce zašpiněný a zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Václav Mašek
(1893- 1973)
Dělník II.
No.: 1611Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:36
tuš, papír, 1953, 30,2 x 12,2 cm, sign. PD M. 53, papír lehce zašpiněný a zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Josef Matějka
(1881-1953)
V kopcích
No.: 1722Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:37
akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Rastislav Mikloško
(1984)
Dvě tváře
No.: 1701Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:38
akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Rastislav Mikloško
(1984)
Vlčí máky
No.: 1700Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:39
akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Otakar Mrkvička
(1898-1957)
Rozhlásek
No.: 1802Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:40
tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Loukota, E. Dite and V. H. Brunner, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Fritz Müller
Kovárna
No.: 1842Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:41
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Fritz Müller
Mořský břeh
No.: 1841Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:42
Current price: 800 CZK (34 €)
Václav Nekolný
Na koupališti
No.: 1978Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:43
pero, papír, 1960, 26 x 19 cm, sign. PD Nekolný Václ., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Neumann
Babička
No.: 1753Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:44
Current price: 50 CZK (3 €)
Neumann
Muž z profilu
No.: 1703Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:45
Current price: 50 CZK (3 €)
Neumann
Kolibřík
No.: 1702Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:46
Current price: 50 CZK (3 €)
Portrét Heleny Sukové
No.: 1834Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:47
pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Plachetnice
No.: 1796Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:48
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Břevnov Na Kocourkách
No.: 1933Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:49
akvarel, tuš, běloba, papír, 1960, 21,5 x 30 cm, sign. LD B. Mládek 1960, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Ovoce
No.: 1914Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:50
akvarel papír, 21 x 29,5 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Domek v lese
No.: 1711Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:52
uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Les
No.: 1668Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 13. 01. 2026 18:53
tužka, papír, 1947, 22,5 x 29 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)