Kurt Libesny
(1892-1938)
Selma Feldman
Položka č.: 1617Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:23
tuš, akvarel, papír, 1920, 14 x 12 cm, sign. PD Kurt Libesny 20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Karel Loukota
(1883-1944)
Kupec
Položka č.: 1801Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:24
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
A. Václav Mašek
Návrh obálky časopisu Klas ročník XXIII. č. 12
Položka č.: 1810Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:25
akvarel, tuš, papír, 26,9 x 20,5 cm, lehce zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
A. Václav Mašek
Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky
Položka č.: 1809Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
A. Václav Mašek
Děti tančící kolem vlajky - návrh obálky časopisu Klas
Položka č.: 1811Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:27
akvarel, papír, 20 x 29,5 cm, světle žlutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Položka č.: 1744Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:28
akvarel, papír, 24,5 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Pravý horní roh papíru přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Diskuze
Položka č.: 1743Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:29
tuš, papír, 20 x 27,2 cm, zašlý papír, místy ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Když mládí odchází
Položka č.: 1741Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:30
tuš, akvarel, papír, 31,4 x 15 cm, lehce zašlý papír, PD a LH tmavé stopy na papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Had
Položka č.: 1737Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:31
lavírovaná tuš, papír, 17,5 x 15 cm, lehce zažloutlý papír, z druhé strany papír popsan, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Pohoštění
Položka č.: 1735Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:32
lavírovaná tuš, tužka, papír, 6 x 13 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Do školy
Položka č.: 1734Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:33
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
A. Václav Mašek
Chatrč
Položka č.: 1733Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:34
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Václav Mašek
(1893- 1973)
Dělník s lopatou III.
Položka č.: 1612Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:35
tuš, papír, 1953, 24,6 x 18 cm, sign. LD Mašek 53, papír lehce zašpiněný a zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Mašek
(1893- 1973)
Dělník II.
Položka č.: 1611Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:36
tuš, papír, 1953, 30,2 x 12,2 cm, sign. PD M. 53, papír lehce zašpiněný a zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Matějka
(1881-1953)
V kopcích
Položka č.: 1722Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:37
akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rastislav Mikloško
(1984)
Dvě tváře
Položka č.: 1701Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:38
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Rastislav Mikloško
(1984)
Vlčí máky
Položka č.: 1700Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:39
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Otakar Mrkvička
(1898-1957)
Rozhlásek
Položka č.: 1802Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:40
tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Fritz Müller
Kovárna
Položka č.: 1842Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:41
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Fritz Müller
Mořský břeh
Položka č.: 1841Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:42
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Václav Nekolný
Na koupališti
Položka č.: 1978Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:43
pero, papír, 1960, 26 x 19 cm, sign. PD Nekolný Václ., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Neumann
Babička
Položka č.: 1753Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:44
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Neumann
Muž z profilu
Položka č.: 1703Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:45
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Neumann
Kolibřík
Položka č.: 1702Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:46
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Portrét Heleny Sukové
Položka č.: 1834Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:47
pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Plachetnice
Položka č.: 1796Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:48
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Břevnov Na Kocourkách
Položka č.: 1933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:49
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ovoce
Položka č.: 1914Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:50
akvarel papír, 21 x 29,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Domek v lese
Položka č.: 1711Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Les
Položka č.: 1668Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 18:53
tužka, papír, 1947, 22,5 x 29 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)