auction history

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    V zahradě

    No.: 7

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:06

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Marnotratný syn

    No.: 6

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:05

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Motýl

    No.: 5

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:04

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Pastorále

    No.: 4

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:03

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Svatá rodina

    No.: 3

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:02

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kristus

    No.: 2

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:01

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    No.: 1

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2026 18:00

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    No.: 228

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:47

    tužka, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Chalupa

    No.: 206

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:25

    olej, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of A. Kalvoda at the art school - landscape art, member of Salon d´automne in France

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Tomáš Němec

    (1986)

    Posezení

    No.: 180

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 18:59

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Květa Monhartová

    Obrana

    No.: 171

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 18:50

    olej, plátno, 1989, 115 x 97 cm, sign. LD K. Monhartová 89, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Karel Demel

    (1942-2024)

    Spící

    No.: 158

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 18:37

    tužka, akvarel, papír, 1977, 50 x 70 cm, sign. PD Karel Demel, velkoformátová kresba s akvarelem představuje snovou, symbolicky laděnou ženskou postavu ve spánku, typickou pro rané období Karla Demela. Autor zde kombinuje jemnou lineární kresbu tužkou s lazurním akvarelovým podmalováním, čímž dosahu…

    Current price: 4.100 CZK (171 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Ptáček

    No.: 60

    Auction price: 68.000 CZK (2.834 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 16:59

    pálená hlína, glazura, 1986, v. 46,5 cm, monogr. na podstavci ZF, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 68.000 CZK (2.834 €)

  • Kamil Lhoták

    Kočárek

    No.: 45

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 16:44

    tuš, papír, 1950, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 50, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Podzim

    No.: 35

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 16:34

    litografie, 15,8 x 11 cm, sign. DU Sklenář, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Hofbauer and Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fi…

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Triptych

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2025 20:00

    3 x grafický list, 14,5 x 9; 14 x 20; 20 x 14,5 cm, vše sign. ABorn, rám, 1x lept, 2x litografie, vše adjustováno v jednom rámu, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Půlměsíc

    No.: 41

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2025 17:40

    litografie, 2008, 26 x 32 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/120, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    No.: 2

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2025 17:04

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 67/79, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Jan Saudek

    Tanečnice stříbrná medaile 5oz

    No.: 3

    Auction price: 13.800 CZK (575 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2025 18:02

    ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, reverse proof, 2023, průměr: 65 mm cm, č. 403/500, plastová kapsle, dřevěné pouzdro, certifikát, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis

    Current price: 13.800 CZK (575 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jan Saudek

    Life stříbrná medaile 5oz

    No.: 2

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2025 18:01

    ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, reverse proof, 2022, průměr: 65 mm cm, č. 474/500, plastová kapsle, dřevěné pouzdro, certifikát, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis

  • Jan Saudek

    Marie č.1 stříbrná medaile 1oz

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2025 18:00

    ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 31,1 g, proof, 2021, průměr: 37 mm cm, č. 98/500, plastová kapsle, blistr, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis

    Ptáček

    No.: 307

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 19:06

    sklo, v. 8,5 cm, ulomená část zobáčku

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Slon

    No.: 306

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 19:05

    sklo, v. 12 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Zlatá Praha

    No.: 303

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 19:02

    litografie, 10 x 19,5 cm, sign. LD

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Štěpánek

    No.: 301

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 19:00

    litografie, 1945, 9 x 12,5 cm, sign. PD Štěpánek 45, č. 4/100

    Current price: 110 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ivan Komárek

    Nesvatá trojice

    No.: 299

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 18:58

    litografie, 2009, 23 x 31 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 41/100, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)

    No.: 298

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 18:57

    pastel, papír, 1991, 11 x 16,5 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Čtenář

    No.: 294

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 18:53

    rytina z želatiny, 13,5 x 9 cm, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Sedící muž

    No.: 291

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 18:50

    serigrafie, 26 x17,5 cm, sign. PD

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Mein Gatte

    No.: 290

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 18:49

    tisk, 19 x 20 cm, PD značeno DB, č. 184/200

    Current price: 10 CZK (1 €)