Vladimír Komárek

(1928-2002)

LIST OF AUTHORS

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)

    No.: 562

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:53

    7x grafický list, sign. vše, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvalinky

    No.: 24

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:23

    dřevoryt, 1977, 21 x 15,5 cm, sign. DU V Komárek 77, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle

    No.: 19

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:21

    dry needle, 1980, 22,5 x 14,5 cm, signed lower/middle V. Komárek, pasparta, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Akt

    No.: 22

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:21

    dry needle, 14,5 x 10 cm, sign. lower/middle V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ptáci

    No.: 17

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:16

    dry needle, 1980, 22,5 x 11,5 cm, signed lower/middle V. Komárek, pasparta, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Okno

    No.: 15

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:14

    tužka, papír, 21 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Maska

    No.: 14

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:13

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 106/200, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Židle

    No.: 2

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 07. 2023 18:01

    litografie, 16 x 8,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 159/200, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Still life with book and cup

    No.: 67

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:00

    oil, hard rock, 39,5 x 60 cm, signed lower/middle V. Komárek, framed , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Violin, Lamp, Prague Castle

    No.: 435

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00

    3 x etching, 11,5 x 7,2; 11 x 7,5; 12,5 x 10 cm, signed V. Komárek, no. 14/50; 10/100, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hrdličky (PF 1983)

    No.: 654

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:45

    litografie, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ruce

    No.: 653

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:44

    litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ruce za hlavou (PF)

    No.: 652

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:43

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina

    No.: 332

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:38

    dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    PF 1982 Dr Ivan Hrdina

    No.: 335

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:37

    dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    PF 1995 Ludmila Bočková

    No.: 362

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:36

    dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka

    No.: 256

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    K.H. Mácha: Máj

    No.: 184

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovn…

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pears

    No.: 175

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00

    woodcut, 21,5 x 15 cm, sign. lower/right V. Komárek, no. 13/55, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka

    No.: 279378

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    No.: 279373

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:20

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy se zrcadlem

    No.: 279370

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:16

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Kostlivec a rytíř

    No.: 280231

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:19

    suchá jehla, 11,6 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek , č. 23/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Telefon

    No.: 279372

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2024 16:44

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Čepice

    No.: 269978

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:04

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dva poháry se zvonky

    No.: 254618

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2023 15:16

    suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 42/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvolut korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    No.: 276448

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 14:47

    10x korespondence, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvolut korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    No.: 276447

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 14:46

    11x korespondence, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvolut korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    No.: 276446

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 14:45

    11x korespondence, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Konvolut korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    No.: 276445

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 14:44

    11x korespondence, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.