-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
3x katalog
No.: 262Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, konvolut 3 katalogů z let 1947, 1950 a 1953, na prvním z nich podpis výtvarníka na obálce, 3x sešit, lehce opotřebené okraje, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ludvík Kuba: Moje Čína
No.: 719Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha s podpisem, 31,5 x 22,5 cm, sign. na titulu s věnováním Jaromíru Doležalovi L. Kuba V Praze 5. II. 1952, Uspořádal a upravil Štěpán Jež. Praha – soukromý tisk 1946. V počtu 600 Výtisků vyd. ČESKÁ GRAFICKÁ UNIE, brož. vazba, 32 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. P…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Z mých styků
No.: 1300Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:56
katalog, podpis L. Kuby na obálce, katalog výstavy S.V. Purkyně,text V.V. Štech, vydal ČSVU, Praha 1952, brož., 16s., velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Klobouky
No.: 267239Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2023 15:40
tuš, papír, 1885, 8,5 x 6,5 cm, monogr. PD LK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Kříž na hřbitově
No.: 267242Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 15:48
tuš, papír, 10,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ornament na punčochách
No.: 267241Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 15:46
tuš, papír, 1890, 7 x 7 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)
No.: 255507Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 14:48
tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ve voseckých lesích
No.: 255521Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:37
akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Kostelíček sv. Anny v Markovicích
No.: 255500Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:22
tužka, papír, 1880, 6,8 x 10 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Stodola
No.: 254602Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:02
pero, papír, 1933, 9,5 x 15 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Dvě studie
No.: 254600Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2022 14:01
tuš, papír, 1885, 5 x 5,5; 7,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, vrátka z Námestova, lomenice v Hruštíně, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids