Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skopské Černohorky

    No.: 20

    Auction price: 28.000 CZK (1.120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2020 15:00

    watercolor, white, paper, 1892, 73 x 97 cm, signed lower/left LKuba, framed , authenticity verified by PhD. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 28.000 CZK (1.120 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Estimate: 35 000 - 40 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chicory

    No.: 19

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    watercolor paper, 1899, 70 x 45 cm, framed , authenticity verified by PhD. Michael Zachar, torn paper at the edge, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Estimate: 40 000 - 60 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pond

    No.: 81

    oil, cardboard, 1901, 30 x 40 cm, signed lower/left LKuba, framed , authenticity verified by PhD. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Estimate: 35 000 - 50 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Work in the cabbage garden

    No.: 80

    Auction price: 48.000 CZK (1.920 €)

    oil, cardboard, 1915, 26 x 62 cm, signed lower/left LKuba, framed , authenticity verified by PhD. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 48.000 CZK (1.920 €)

    Estimate: 70 000 - 90 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    The old man in a red robe

    No.: 79

    Auction price: 37.000 CZK (1.480 €)

    oil on canvas, 1897, 52 x 41 cm, signed upper/eft LKuba 1897, framed , authenticity verified by PhD. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 39.000 CZK (1.560 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Estimate: 45 000 - 50 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Březnický kostel

    No.: 76

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 15:15

    akvarel, tužka, papír, 1905, 14 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pardubický

    No.: 63

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 15:02

    tužka, papír, 1881, 9 x 13,5 cm, rám, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek Bečov

    No.: 60

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:59

    tuš, papír, 1932, 11 x 17,3 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vyšívání na punčochách

    No.: 58

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:57

    tuš, papír, 1890, 6 x 10 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vřeteno z Kijeva u Kninu (Dalmácie)

    No.: 57

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:56

    tuš, papír, 1890, 24 x 7 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ulice z vychodní části Černomelju; Běloukrajinské děvče trhá fazole

    No.: 49

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:48

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Spodek končarice

    No.: 44

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:43

    tuš, papír, 1890, 13 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Poděbradské sosny

    No.: 41

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:40

    tužka, papír, 1894, 18 x 13,5 cm, sign. LD LKuba 1894, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pásový ornament na punčochách

    No.: 37

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:36

    tuš, papír, 1890, 5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    No.: 27

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:26

    tuš, papír, 1890, 9 x 5 cm, sign. DU LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dům u Espenthor

    No.: 23

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:22

    tuš, papír, 1832, 11 x 17 cm, sign. PD LKuba 32, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Modlící se děvče

    No.: 10

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:12

    charcoal , paper , 1899, 58 x 44 cm, signed on lower/right LKuba, rám, two sided drawing, small damages on a frane, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pohled do dálky

    No.: 6

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 10. 2020 14:05

    charcoal , paper , 1895, 58 x 39 cm, signed on lower/right LKuba 1895, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Soubor z pozůstalosti autora

    No.: 825

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 12:31

    volné listy, 30 x 21 cm, 1x sign. kresba, 2x podpis na dopisnici, 2x podpis na volném papíře, 1x arch pošt. výročním známek s portrétem Kuby s podpisem jejich autora M. Ondráčka, r. 1974, 1x katalog, vyd. Ministerstvo informací, Praha, 1949, brož, 43s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dláž…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrádka a kostel

    No.: 1070

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 18:33

    tužka, papír, 1906, 11 x 16,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrada pod kostelem

    No.: 1069

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 18:32

    tužka, papír, 1906, 16,5 x 11 cm, sign. LD LKuba 1906, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Studie k ženské podobizně (manželka Olga)

    No.: 1053

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 18:16

    uhel, papír, 38 x 31 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nemluvně

    No.: 1043

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 18:06

    uhel, papír, 1905, 37,5 x 27 cm, sign. PD LKuba 1905, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta písčinami

    No.: 1027

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 17:50

    tužka, papír, 1889, 11 x 16 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids