Jiří Tyller
Hrot pyramidy
No.: 2098Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:32
akvarel, tuš, papír, 1997, 13,2 x 13,2 cm, sign. DU Jiří Tyller, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Bohumil Ullrych
Vesnička s mostem
No.: 2099Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:33
lavírovaná tuš, akvarel, papír, 1928, 21 x 29,4 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na papíru, papírová pasparta, zezadu autorský štítek, papír na okrajích otřepen, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
U pumpy
No.: 2100Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:34
tužka, akvarel, papír, 1938, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 38, nalepeno na papíru, papírová pasparta, spodní okraj papíru nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Pradleny
No.: 2101Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:35
tuš, akvarel, papír, 1926, 18,7 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 26, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Koupání
No.: 2102Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:36
akvarel, tuš, papír, 1927, 18,9 x 26 cm, sign. PD. B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohumil Ullrych
Postava ženy (akt)
No.: 2103Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:37
tužka, akvarel, papír, 1926, 32,6 x 13,6 cm, sign. LD Ullrych 26, nalepeno na papíru, zažloputlý papír, u dolního okraje papír místy lehce natržen, v rozích púapíru lehce patrne stopy po lepení, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)
No.: 2104Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:38
lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)
No.: 2105Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:39
tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)
No.: 2106Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:40
tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)
No.: 2107Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:41
tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Úkryt v lesích
No.: 2108Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:42
akvarel, papír, 1945, 41,3 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, LD kousek papíru z rohu chybí - utržen, u horního okraj odřen papír, u pravého okraje papíru několik světlích skvrn, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Vesnická zábava
No.: 2109Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:43
tuš, akvarel, papír, 29 x 40,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, zažloutlý papír s několika drobnými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 800 CZK (34 €)
Bohumil Ullrych
Dům mezi kopci
No.: 2110Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:44
tužka, akvarel, papír, 1918, 13,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 1918, nalepeno na papíru, papírová pasparta, na papíru žluté skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 200 CZK (9 €)
Bohumil Ullrych
Stébla ve větru
No.: 2111Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:45
tuš, akvarel, papír, 14,7 x 28,7 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartoně, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohumil Ullrych
Pár (náčrt k ilustraci)
No.: 2112Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:46
tuš, tužka, papír, 1940, 17 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, PH v rohu papír lehce ušpiněn., PD v rohu papír pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohumil Ullrych
Dům na kopci
No.: 2113Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:47
akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 300 CZK (13 €)
Volkov
Borovice
No.: 2114Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:48
Current price: 200 CZK (9 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Lovec talentů
No.: 2115Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:49
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, napravo text: Nikdo netuší kolik práce dá hledání nových sprintérských talentů...!, růžky papíru mírně pokrčeny, PD modrou tužkou 42%, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Nové stereo
No.: 2116Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:50
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, LD text: A hele - pořídil si zase nové stereo..., PD modrou tužkou 47%, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Máničky
No.: 2117Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:51
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, sign. PD ad, papír uprostřed přeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Na houbách
No.: 2118Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:52
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, u horního okraje papíru modrá čára, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Amorek v hledáčku
No.: 2119Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:53
tuš, tužka, koláž, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, papír u pravého horního rohu ztmavlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Lyžovačka
No.: 2120Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:54
tuš, papír, 33 x 23,8 cm, papír u spodního kraje lehce ušpiněn, levý dolní roh lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Klobouky
No.: 2121Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:55
tuš, papír, 23,2 x 33 cm, sign. PD ad, PD text: Tenhle by mi vyhovoval..., papír na levém okraji zažloutlý, na horním okraji několik stop po zrezavělé sponce, pravý roh papíru zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pragu…
Current price: 700 CZK (30 €)
Oldřich Dudek
Na rybách
No.: 2122Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:56
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Slyšela jsem, že sháníte nějakou velkou žížalu!, papír nahoře u okraje pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Oldřich Dudek
Letci
No.: 2123Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:57
tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Jo, za mládí - létá jako tryskáč! To já za mlada létal jako Kašpar!, vlevo dole na papíru dvě šedé šmouhy, pravý okraj papíru ohmatán, levý horní roh pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Džungle
No.: 2124Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:58
olej, papír, 11 x 14,3 cm, sign. PD J. Dlabal, nepatrně odřeno na rozích, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Čluny
No.: 2125Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:59
olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo nahoře je plátno ohnuté a v míste ohybu je malba prasklá, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Zasněžené hory
No.: 2126Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:00
olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Uvnitř paláce
No.: 2127Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:01
olej, papír, 12,6 x 12,8 cm, sign. PD J. Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 300 CZK (13 €)