Josef Váchal

(1884-1969)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    No.: 234859

    Auction price: 560 CZK (23 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 19:54

    dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 560 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    No.: 249202

    Auction price: 850 CZK (34 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 18:38

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 850 CZK (34 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 1

    No.: 251714

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 17:55

    dřevořez, 1914-1920, 12 x 8 cm, sign. PD J. Váchal, rám, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 2

    No.: 251715

    Planned termination: 17. 02. 2021 17:56

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 3

    No.: 251716

    Planned termination: 17. 02. 2021 17:57

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 251717

    Planned termination: 17. 02. 2021 17:58

    dřevoryt, 14,6 x 8,3 cm, sign. PD J.Váchal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 251718

    Planned termination: 17. 02. 2021 17:59

    dřevoryt, 14,4 x 8,1 cm, sign. PD J.Váchal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 251719

    Planned termination: 17. 02. 2021 18:00

    dřevoryt, 14,5 x 8,2 cm, sign. PD J.Váchal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 251720

    Planned termination: 17. 02. 2021 18:01

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Zjevení

    No.: 251721

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 18:02

    dřevoryt, 20 x 20,5 cm, značeno v tisku, rám, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 252235

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2021 16:36

    dřevoryt, 6,7 x 3 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids