Josef Váchal

(1884-1969)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ráj

    No.: 121

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    Planned termination: 29. 07. 2020 15:00

    dřevoryt, 24,8 x 30 cm, soupis: J. Váchal, Argestea, Praha 1994, G 63, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Kloaka ulic

    No.: 120

    Auction price: 10.000 CZK (371 €)

    dřevoryt, 21 x 21 cm, soupis: J. Váchal, Argestea, Praha 1994, G 42, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 10.000 CZK (371 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a motlitba za psa 3

    No.: 119

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    dřevořez, 1914-1920, 12 x 8 cm, sign. PD J. Váchal, rám, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a motlitba za psa 2

    No.: 118

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a motlitba za psa 1

    No.: 117

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    No.: 245512

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:18

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    No.: 245513

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:19

    dřevoryt, 1950, 10 x 4,5 cm, vzadu razítko, při okraji lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 245514

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:20

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce J.V., vzadu razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Josef Měřička

    No.: 245515

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:21

    dřevoryt, 1948, 7,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    No.: 245516

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:22

    dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,7 cm, PD značeno v desce JVáchal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Mojmír Helclet

    No.: 245517

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:23

    dřevoryt, 1921, 13,2 x 12,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    No.: 245518

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:24

    dřevoryt, 1936, 10,8 x 10,8 cm, LD značeno v desce JVáchal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris J.H. Štěrby

    No.: 245519

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:25

    dřevoryt, 1938, 14 x 10,1 cm, PD značeno v desce J.V., při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    No.: 245520

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:26

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 400 CZK (15 €)