Vladimír Renčín

(1941-2017)

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    U televizoru

    No.: 44

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,6 cm, sign. PD Renčín, dole text: Čest práci! To býval dřív pozdrav. Takové dnešní čest penězům!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Nová doba

    No.: 43

    akvarel, tuš, papír, 19 x 29,6 cm, dole text: Teď už je nezajímám. Ale odposlouchávali mě dřív i na zaáchodě., Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Nepřátelé globalizace

    No.: 42

    akvarel, tuš, papír, 19 x 29,5 cm, signatura vpravo dole zabělena redakcí, dole text: Pane jo! Odpůrci globalizace ti právě demolují auto. Ještě štěstí, že jsi také nepřítelem globalizace., Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Pohybem ku zdraví

    No.: 41

    akvarel, tuš, papír, 23 x 30 cm, na zadní straně značeno razítkem DIKOBRAZ, dole text: Lékař nám předepsal pohyb, tak se koukáme, jestli jsou sršně doma..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Doplnění zásob

    No.: 40

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    tuš, papír, 26,9 x 37,4 cm, dole text: Říká, že Československo je krásná země, ale že nemá žádnou naftu., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)