Vladimír Renčín

(1941-2017)

LIST OF AUTHORS

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Demokracie

    No.: 193

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 2004, 19,8 x 29,7 cm, sign. PD Renčín/2004, dole text: Musíte se smířit s tím, že demokracie není dokonalá., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Manželé

    No.: 192

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: My dva, Marie, se shodneme už jen v kritice Evropské unie!., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Před trafikou

    No.: 191

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20,2 x 29,5 cm, sign. PD Renčín, dole text: Lidová moudrost říká - je máj, vyženeme kozy v háj. Pornočasopisy jsou čilejší. Ty je tam vyhánějí celý rok., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Přiletěj češi

    No.: 190

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: Přiletěj češi. To je správné. Banánové republiky si mají předávat zkušenosti., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    V laboratoři

    No.: 189

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 23 x 30,5 cm, dole text: My jsme vlastně taková laboratoř Evropy. Tady se zkoumá co to udělá, když se husitská krev smíchá s pivem., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Our ecology

    No.: 281373

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 17:38

    ink, watercolor, paper, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, slightly soiled

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Beautiful country

    No.: 281374

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 17:39

    ink, watercolor, paper, 42 x 59 cm, signed lower/right Renčín

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.