Vladimír Renčín
(1941-2017)
Demokracie
No.: 193Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 2004, 19,8 x 29,7 cm, sign. PD Renčín/2004, dole text: Musíte se smířit s tím, že demokracie není dokonalá., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Manželé
No.: 192Auction price: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, tuš, papír, 20 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: My dva, Marie, se shodneme už jen v kritice Evropské unie!., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Před trafikou
No.: 191Auction price: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, tuš, papír, 20,2 x 29,5 cm, sign. PD Renčín, dole text: Lidová moudrost říká - je máj, vyženeme kozy v háj. Pornočasopisy jsou čilejší. Ty je tam vyhánějí celý rok., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Přiletěj češi
No.: 190Auction price: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: Přiletěj češi. To je správné. Banánové republiky si mají předávat zkušenosti., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
V laboratoři
No.: 189Auction price: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, tuš, papír, 23 x 30,5 cm, dole text: My jsme vlastně taková laboratoř Evropy. Tady se zkoumá co to udělá, když se husitská krev smíchá s pivem., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Our ecology
No.: 281373Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:38
ink, watercolor, paper, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, slightly soiled
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Beautiful country
No.: 281374Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:39
ink, watercolor, paper, 42 x 59 cm, signed lower/right Renčín
Current price: 15.000 CZK (625 €)