Milan Staněk
(1931-2015)
Strom v krajině
Položka č.: 2188Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:02
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Sůra
(1929-2011)
Memento
Položka č.: 2189Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:03
serigrafie, 1999, 22,5 x 14 cm, sign. DU Jaroslav Sůra 1999, č. 20/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace volné grafiky a mezinárodní…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Svolinský
Ptáček
Položka č.: 2190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:04
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Šindlar
(1939)
Položka č.: 2191Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:05
litografie, 17,5 x 8,5 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Gabriel Štrba
Anděl
Položka č.: 2192Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:06
lept, kombinovaná technika, papír, 1984, 22,3 x 14,9 cm, sign. DU Gabriel Štrba, autorský tisk, dole věnování, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Švihla
(1933)
Liberec
Položka č.: 2193Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:07
suchá jehla, 16 x 9,5 cm, sign. DU J. Švihla, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Před domem
Položka č.: 2194Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:08
litografie, 1992, 16,5 x 11,2 cm, sign. UD V. Tesař 92, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka IV.
Položka č.: 2195Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka III.
Položka č.: 2196Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka II.
Položka č.: 2197Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka
Položka č.: 2198Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jindřich Štreit
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 2199Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:13
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Štreit
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 2200Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:14
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Štreit
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 2201Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:15
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Štreit
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 2202Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:16
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Štreit
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 2203Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:17
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Štreit
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 2204Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:18
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Štreit
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 2205Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:19
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Štreit
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 2206Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:20
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Štreit
Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)
Položka č.: 2207Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:21
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Autoportrét
Položka č.: 2208Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:22
tisk, pohled, 14,7 x 10,3 cm, podpis na pohledu LKuba, zezadu na pohledu věnování s podpisem Kuba 15. XI. 1945, adresováno Jar. a Jan Pošová. Ludvík Kuba (1863–1956) byl český malíř, spisovatel a folklorista. Ve své tvorbě se zaměřoval na venkovské motivy, portréty a krajiny, často inspirované jihoč…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Slavíček
(1900-1970)
Položka č.: 2209Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:23
pohlednice, 14,5 x 10,3 cm, sign. LD Jan Slavíček 14 / III 1963, Jan Slavíček (1900–1977) byl český malíř, syn slavného impresionisty Antonína Slavíčka. Ve své tvorbě se zaměřoval na krajiny, městské motivy a zátiší, často s jemnou barevností a lyrickým výrazem. Jeho obrazy zachycují především pražs…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Slavíček
(1900-1970)
Letní kytice
Položka č.: 2210Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:24
tisk, pohled, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD Jan Slavíček, Jan Slavíček (1900–1977) byl český malíř, syn slavného impresionisty Antonína Slavíčka. Ve své tvorbě se zaměřoval na krajiny, městské motivy a zátiší, často s jemnou barevností a lyrickým výrazem. Jeho obrazy zachycují především pražská zákoutí a…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Gennadij Alexandrov
QR Cod 1
Položka č.: 2211Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:25
lept, suchá jehla, 2023, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD Alexandrov 2023, č. 15/100, na zadní straně razítko autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Alena Antonová
Položka č.: 2212Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:26
lept, 2011, 11 x 8 cm, sign. PD A. Antonová 11, č. 38/81, báseň J. Seiferta, Edice Éra, ke 110. výročí narození JS, org. papír. přebal, výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Bauch
(1898-1995)
Akt zezadu
Položka č.: 2213Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:27
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Noční hudba
Položka č.: 2214Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:28
litografie, 1995, 54,8 x 43,7 cm, sign. DU KBeneš 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Okno
Položka č.: 2215Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:29
litografie, 1994, 48,8 x 40,3 cm, sign. DU KBeneš 94, č. 51/90, při okrajích lehce pomačkaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Beneš
(1932-2021)
Vrbecké panenky
Položka č.: 2216Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:30
litografie, 1986, 25,7 x 29,5 cm, sign. DU KBeneš 86, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jana Bergerová
(1964)
Lidová píseň
Položka č.: 2217Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:31
suchá jehla, 1988, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 88, č. 1/15, rožky nepatrně pokrčené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)