• Neznámý autor

    U stánku s jídlem

    Položka č.: 2309

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:03

    dřevoryt, 4,5 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V dílně

    Položka č.: 2310

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:04

    dřevoryt, 5,3 x 7,1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U ohně

    Položka č.: 2311

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:05

    dřevoryt, 4,3 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na lovu

    Položka č.: 2312

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:06

    dřevoryt, 4,3 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Diskuze

    Položka č.: 2313

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:07

    dřevoryt, 4,2 x 6,2 cm, v dolní části papíru u okraje šedá čára od akvarelu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř na koni a jeho služebníci

    Položka č.: 2314

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:08

    dřevoryt, 5,4 x 7,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    S velkým batohem

    Položka č.: 2315

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:09

    dřevoryt, 4,5 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Kompozice

    Položka č.: 2316

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:10

    litografie, 1990, 35,5 x 27,5 cm, sign. DU V. Novák, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Kompozice

    Položka č.: 2317

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:11

    litografie, 1989, 59 x 46 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ondráška

    (1945)

    Pírka

    Položka č.: 2318

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:12

    akvatinta, lept, 31,9 x 49 cm, sign. PD Ondráška, e.a., papír u dolního okraje zvlněný, ve dvou rozích lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Otáhal

    (1946)

    Od kvetení k plodů zrání

    Položka č.: 2319

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:13

    linoryt, 2001, 60,3 x 28,4 cm, sign. PD Vlad. Otáhal 2001, č. 2/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Otáhal

    (1946)

    Buňky panenské jablůňky

    Položka č.: 2320

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:14

    linoryt, 2001, 60,5 x 29,4 cm, sign. PD Otáhal 2001, č. 2/10, u okrajů papír místy lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Otava

    (1950)

    Struktury (diptych)

    Položka č.: 2321

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:15

    lept, 1981, 4,9 x 3,8 a 4,9 x 3,5 cm, sign. DU Jan Otava 1981, DU slepotisková značka Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Pilná

    (1923)

    PF 1975

    Položka č.: 2322

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:16

    litografie, 1974, 10 x 36,5 cm, sign. PD M. Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Pilná

    (1923)

    Přání

    Položka č.: 2323

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:17

    suchá jehla, 1976, 11 x 26 cm, sign. PD M. Pilná 76, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Pilná

    (1923)

    Přání

    Položka č.: 2324

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:18

    linoryt, 10,5 x 30 cm, sign. PD Milena Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Déšť

    Položka č.: 2325

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:19

    litografie, 1993, 27,2 x 32,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 93, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Kostel svatého Rocha na Pohořelci (Hradčany)

    Položka č.: 2326

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:20

    litografie, 17 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pražská ulička s prampouchy

    Položka č.: 2327

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:21

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Strahovský klášter

    Položka č.: 2328

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:22

    litografie, 35,5 x 24,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 68/200, papír srolovaný, mimo tisk pár drobných teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Rozkvetlá ulička

    Položka č.: 2329

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:23

    litografie, 48,7 x 37,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích lehce pomačkaný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dvorek

    Položka č.: 2330

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:24

    litografie, 38 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.150 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Korálový útes

    Položka č.: 2331

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:25

    litografie, 32,9 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Park v zimě

    Položka č.: 2332

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:26

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Kaliště

    Položka č.: 2333

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:27

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Rezler

    (1964)

    Cedil

    Položka č.: 2334

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:28

    lept, perforovaný tisk, 1990, 43 x 33 cm, sign. PD A. Rezler 90, a.t., nepatrně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Píseň o vločkách

    Položka č.: 2335

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:29

    litografie, 21 x 30 cm, sign. DU LRusek, sign. báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska

    (1949)

    Usedlost

    Položka č.: 2336

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:30

    akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Na kameni

    Položka č.: 2337

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:31

    měkký kryt, 1955, 11,8 x 14,5 cm, sign. PD V. Sivko 1955, papírová pasparta, č. 17/22, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Br…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Ve městě

    Položka č.: 2338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:32

    litografie, 1968, 20,4 x 17,5 cm, sign. PD P. Souček 68, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook