• Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Pocta Šímovi

    Položka č.: 2278

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:32

    litografie, 1995, 43,2 x 32,8 cm, sign. DU BKrátký 95, č. 5/30, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Venuše

    Položka č.: 2279

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:33

    litografie, 1996, 43,3 x 32,6 cm, sign. DU BKrátký 96, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Pád

    Položka č.: 2280

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:34

    litografie, 1991, 43 x 32,3 cm, sign. DU BKrátký 91, č. 9/30, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jan Krejčí

    (1942-2001)

    Zrození

    Položka č.: 2281

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (73 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:35

    litografie, 1992, 49,2 x 38,2 cm, sign. PD Jan Krejčí 92, č. 15/30, v rohu lehce pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.750 CZK (73 €)

  • Josef Kremláček

    (1937)

    Portrét muže

    Položka č.: 2282

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:36

    litografie, 29,7 x 24 cm, lehce pokrčeno v rozích, u dolního okraje papíru nažloutlá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miloslav Křišta

    (1928-1993)

    Ptáci

    Položka č.: 2283

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:37

    litografie, 1986, 24,8 x 20,7 cm, sign. PD Křišta 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Kubíček

    Cesta do vesmíru

    Položka č.: 2284

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:38

    linořez, 1992, 51 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1992, č. 2/100, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Kubíček

    Pohoda

    Položka č.: 2285

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:39

    litografie, 1988, 51,2 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, č. 38/100, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Eva Kubínová

    Tvář

    Položka č.: 2286

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:40

    dřevoryt, 1992, 31 x 33,5 cm, sign. PD Eva Kubínová 92, č. 6/10, tištěno na ručním papíře, LD vodotisková značka, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Přelet

    Položka č.: 2287

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:41

    serigrafie, 36,8 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová , č. 38/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Sabina Lenzová

    (2006)

    Pražské střechy I

    Položka č.: 2289

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:43

    lept, akvatinta, 2023, 11,1 x 17,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Pavel Lisý

    Přání

    Položka č.: 2290

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:44

    litografie, 1975, 17 x 23 cm, sign. LD P. Lisý 75, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ludvík Majer

    (1925-2013)

    Chalupy v Beskydech

    Položka č.: 2291

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:45

    litografie, 1987, 19,9 x 50,2 cm, sign. DU L. Majer 1987, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ludvík Majer

    (1925-2013)

    V Beskydech

    Položka č.: 2292

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:46

    litografie, 1983, 22,2 x 24,5 cm, sign. DU L. Majer 1983, autorský tisk, drobné skvrnky na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Massif de LĚsterel

    Položka č.: 2293

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:47

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Položka č.: 2294

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:48

    dřevoryt, 10 x 7,4 cm, sign. DU Hermína Melicharová, č. 139/200, papír zažloutlý, zejména u levého okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Morávek

    (1924-1990)

    Dívky

    Položka č.: 2295

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:49

    litografie, 36,5 x 21,7 cm, sign. PD Jiří Morávek, pasparta, č. 26/40, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP a dějin umění na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Mžyk

    Položka č.: 2296

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:50

    litografie, 2008, 33 x 24,3 cm, sign. PD Mžyk 2008, č. 138/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    V parku

    Položka č.: 2297

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:51

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Pohled na Vltavu

    Položka č.: 2298

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:52

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Hradec Králové

    Položka č.: 2299

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:53

    litografie, 1974, 21,5 x 32 cm, sign. PD, č. 112/200, grafika srolována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Trůn s korunou

    Položka č.: 2300

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:54

    lept, 1972, 15,4 x 9,3 cm, sign. PD Baron 72, nalepeno na papírové paspartě, papír nepatrně ohmataný; na třech místech ušpiněný u okrajů od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Lokomotiva

    Položka č.: 2301

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:55

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Masaryk

    Položka č.: 2302

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:56

    litografie, 30,2 x 22,3 cm, monogr. PD, PD Hrad 1934, lehce zašlý papír, pravý horní roh přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Hold jaru

    Položka č.: 2303

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:57

    dřevoryt, 15 x 12,5 cm, značeno v desce PD , místy u okrajů pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Na dvoře

    Položka č.: 2304

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:58

    dřevoryt, 5,5 x 10 cm, papír nahoře (mimo tisk) lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Charón s tritony, Faustul předává Romula a Réma své ženě

    Položka č.: 2305

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:59

    lavírovaná kresba, 29 x 21 cm, oboustranná kresba, ruční papír s vodoznakem, pokrčený, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    U kostela

    Položka č.: 2306

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:00

    litografie, 24,2 x 32,5 cm, srolovaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Mučedník

    Položka č.: 2307

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:01

    lept, 13 x 8 cm, ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Loučení

    Položka č.: 2308

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:02

    dřevoryt, 4,3 x 6,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)