• Jiří Chadima

    U vody (Vltava)

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 1980, 10 x 15,5 cm, sign. PD Chadima 80, č. 2/75, zažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Chadima

    Hausboaty na Vltavě

    Položka č.: 230

    litografie, 1978, 12,5 x 18 cm, sign. PD Chadima 78, rám, č. 93/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • František Hodonský

    Čeření

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    dřevořez, 2017, 10 x 19,5 cm, sign. PD Hodonský 2017, č. 8/10, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Hodonský

    Protější břeh

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    litografie, 2025, 38 x 48,5 cm, sign. PD Hodonský 2025, č. 1/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • František Hodonský

    Naplavenina

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    litografie, 1991, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Hodonský 1991, č. 55/65, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • František Hodonský

    Předjaří

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    suchá jehla, 2019, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD Hodonský 2019, č. 1/2, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jan Švankmajer

    Bilderlexikon - Nesoustavná anatomie č. 3

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    litografie, ručně kolorovaná , 2024, 43,2 x 28,2 cm, sign. PD Švankmajer J. 2024, rám, č. 46/50, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Klaun

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    serigrafie, 19,8 x 13,5 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pokušení

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 21,4 x 15,1 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Kristián Kodet

    Torza

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    lept, 2008, 13,5 x 8,5 cm, sign. DU Kristián Kodet 08, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Rozhovor

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    tužka, papír, 24,5 x 34 cm, sign. LD P. Kotík, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Akt - Černé na Bílém

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    muchláž, 1979, 25 x 27,5 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové tvů…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 187

    bibliofilie, 10 x litografie, 20 x 13,5 cm, sign. vše Vla Suchánek, č. 95/100, edice Biblos, soubor grafických listů, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage a Poet (Hommage an Dichter)

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    litografie, 1981, 28 x 19,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1981, č. III/XXX, mírně zažloutlý a při okrajích mimo tisk mírně odřený papír, na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Andělíčku můj strážníčku

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    lept, 1969, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jiří Anderle

    Mistr Sun o básnickém umění

    Položka č.: 368

    lept, 4,7 x 3,3 cm, sign. DU Anderle, zaskleno, č. 145/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Z cyklu Smrt válce

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    litografie, 66 x 48,5 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 35/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vchod do Podzámecké zahrady v Kroměříži

    Položka č.: 366

    dřevoryt, akvarel, 32 x 24,5 cm, sign. PD M. Florian, Antikvariát Dlážděná

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Nokturno

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    mezzotinta, 25 x 29,7 cm, sign. PD A. J. Alex, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Položka č.: 364

    suchá jehla, 32 x 22,8 cm, novotisk, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 363

    litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Kremlička, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Po koupeli

    Položka č.: 362

    litografie, 33,5 x 27,5 cm, sign. PD Kremlička, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Položka č.: 361

    litografie, 1939, 33,5 x 41,5 cm, sign. PD V Špála 39, LN lehce natrženo, LD lehce ohnutý roh, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    V zákopech

    Položka č.: 360

    litografie, 25,5 x 34 cm, sign. PD Mario Stretti, dole věnování profesorovi T. F. Šimonovi, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Bohumír Jaroněk

    (1886-1933)

    Pohled na město

    Položka č.: 359

    dřevoryt, 56 x 41 cm, sign. PD B Jaroněk

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 358

    lept, 1933, 32 x 24,7 cm, sign. PD J. Vondrouš 1933, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Sv. Barbora v Kutné Hoře

    Položka č.: 357

    lept, 1938, 31,5 x 24,6 cm, sign. PD J. Vondrouš , Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Obchod s polévkou

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    lept, 1927, 27 x 30,5 cm, sign. T. F. Šimon, přilepeno k paspartě, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Arabský obchod

    Položka č.: 355

    lept, 1926, 24,5 x 29 cm, sign. PD T. F. Šimon, zažloutlý papír, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Alois Kalvoda

    (1875-1934)

    Břízy

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    akvatinta, 17,4 x 13,2 cm, sign. PD Alois Kalvoda, V upomínku na Jednotu policejních pensistů a vdov stráže bezpečnostní v ČSR, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. E. Mařáka na AVU v Praze, člen JUV, SVU Mánes a SVUM

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)