Joan Miró
(1893-1983)
Rétrospective Miró
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:20
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:19
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IV
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:18
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IX
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:17
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce I
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 14:16
Joan Miró
(1893-1983)
Miro - Fondation Maeght
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
katalog, 3 x orig. barev. litografie (obálka, samostatná a dvoustranná příloha) a 1x čb. litografie v příloze J. Miró, texty v úvodu Paul Eluard, Tristann Tzara, Renè Char, Jacques Prevert, Raymond Queneau, Michel Leiris, Andrè Breton, Shuzo Takiguchi, vydal Fondation Maeght, Saint Paul 1968, orig. …
Joan Miró
(1893-1983)
Bez názvu (z Lithographe III)
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:22
litografie, 1977, 32 x 24,5 cm, rám , Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Joan Miró
(1893-1983)
Bez názvu (z Lithographe I)
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:18
litografie, 1972, 32 x 24,5 cm, rám , Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Bez názvu (z Lithographe III)
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:17
Joan Miró
(1893-1983)
Derrière le Miroir
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:14
litografie, 1973, 38 x 55,7 cm, rám, DERRIERE LE MIROIR. NO 203, vydal Maeght, Paris, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Joan Miró
(1893-1983)
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 33 x 25 cm, na zadní straně tištěno: Joan Miró, Litografía original V, soupis č. 1117, str. 43, Joan Miró Litographe VI 1976-1981, Maeght éditeur, Paris, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original X)
Položka č.: 269439Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:58
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, na pravém okraji tři tiskové značky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original IV)
Položka č.: 269437Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:54
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original IX)
Položka č.: 269436Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2023 20:52
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, dole u levého okraje tisková značka a dva narezavělé flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Joan Miró
(1893-1983)
Suite Escultor II
Položka č.: 267742Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:08
litografie, 1974, 19,8 x 39,5 cm, sign. PD Miró, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Joan Miró
(1893-1983)
Suite Escultor I
Položka č.: 267741Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:07
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce (Litografia original VIII)
Položka č.: 267740Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 20:06
litografie, 1972, 31,7 x 49,5 cm, uprostřed přeloženo, na pěti místech stopy po přešití z knižní vazby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny