Blanka Velová
PF 1990
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:52
litografie, 1989, 8 x 12,2 cm, sign. PD Blanka Velová, č. 187/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Blanka Velová
Skála
Položka č.: 265059Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:31
lept, 1981, 17 x 13,5 cm, sign. PD Blanka Velová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)