Martin Salajka
(1981)žák prof. M. Rittsteina; malíř; studoval propagační grafiku a výtvarnictví u K. Mikela a užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u M. Maliny na SUPŠ v Uherském Hradišti a na FaVU VUT v Brně (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2004)
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)