Patrik Hábl
(1975)
Černá hora
No.: 132Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 57Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)