Alfons Mucha
(1860-1939)
Sedmero Emanuela Lešehrada
No.: 634Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sign. heliogravura A. Mucha, podpis autora, vydal F.J. Müller, Praha 1934, edice Lis knihomilův, Ex. 31/77, nestr., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.400 CZK (100 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
Alfons Mucha
(1860-1939)
Svatopluk Čech: Adamité
No.: 639Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, ilustrace A. Mucha, vydal F. Šimáček, Praha 1897, vazba Jos. Pfeiffer, 125 s., clpl. vazba se zlaceným reliéfem, zlatá ořízka, prasklá vazba, na hřbetu a v rozích lehce poškozená, drobné skvrny na papíře, ve třech rozích chybí kování, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Alfons Mucha
(1860-1939)
Růžena Jesenská: Ballady a písně
No.: 115Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, dvoubarev. titulní list, viněta za titulem a nakl. značka A. Mucha, vazba Jos. Pfeiffer, 51. sv. ed. Salonní bibliotéka, vydal Jan Otto, Praha 1904, pl. zdobená vazba se zlac. reliéfní výzdobou a ořízkou, 88s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Last auctioneer: ID3**0 History of bids