Kamil Lhoták
Tygr žere domorodce / Tygr zblízka
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Anička z boku na židli
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 53, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života…
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Kamil Lhoták
PF 1988
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:28
litografie, 1987, 10,5 x 14,5 cm, PD monogr. K. L., člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)