Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Ke světlu

    No.: 31

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2005, 42 x 59,5 cm, sign. DU Načeradský, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2005 představuje koloristicky vydařenou expresivní malbu s hutnými nánosy …

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Jiří Načeradský

    V pohybu

    No.: 30

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.000 CZK (209 €)