Ota Janeček

  • Ota Janeček

    Kulovité těleso

    No.: 52

    Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 1989, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, vzadu popsáno, na rubu štítek soupisu díla č. 9757, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného. Byl člen…

    Current price: 85.000 CZK (3.542 €)

  • Ota Janeček

    Strach

    No.: 51

    Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)

    olej, sololit, 27 x 20 cm, sign. vzadu Ota Janeček 85, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 65.000 CZK (2.709 €)

  • Ota Janeček

    Portrét (pan Mrkvička)

    No.: 50

    Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)

    olej, plátno, asi 50. léta?, 30 x 20 cm, rám, vzadu nalepený katalogový štítek s číslem katalogu 263, přiložena fotografie, která zachycuje pana Janečka s obrazem pana Mrkvičky, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar As…

    Current price: 78.000 CZK (3.250 €)

  • Ota Janeček

    No.: 164

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    linoryt, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (146 €)