Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:14
litografie, 16 x 11 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 34/50, ohlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids