Salvador Dalí
(1904-1989)
Flordali I.
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, reliéfní tisk na papíře Arches vellum, 1981, 73 x 103 cm, sign. PD Dalí, rám , č. 1154/5000, vzácně dochovaná původní adjustace se zdobeným rámem, ručně signováno autorem, celkový rozměr 90 x 120 cm, na zadní straně číslo grafiky značeno, štítek pařížské galerie Miromesnil Fine Art, Anti…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)