Karol Baron
(1939-2004)
Bytost III
No.: 65Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibli…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost II
No.: 64Auction price: 3.800 CZK (159 €)
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron -1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibl…
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost I
No.: 63Auction price: 3.800 CZK (159 €)
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign. LD Baron - 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bi…
Karol Baron
(1939-2004)
Pavel Řezníček: Tabákové vejce
No.: 726Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis autora a výtvarníka, ilustrace K. Baron, vydala Kristina Kaiserová, Ústí nad Labem 1991, 1. sv. edice Albis international, Ex. 157/199, 42 s., karton. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karol Baron
(1939-2004)
Secret dreams
No.: 264Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
watercolor, paper, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. lower/left Baron 1975
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids