-
Neznámý autor
Malostranské střechy
Položka č.: 214661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:24
olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled do kraje
Položka č.: 222016Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
Položka č.: 251459Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:46
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
Položka č.: 255736Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:52
akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
Položka č.: 255738Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:56
akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mickey & Boxes
Položka č.: 255739Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:58
akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nejasná událost
Položka č.: 275890Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:52
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
Položka č.: 278998Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:00
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:02
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muž na koni
Položka č.: 279013Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:20
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:24
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 280081Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:30
tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v kavárně
Položka č.: 282053Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:26
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282052Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:27
olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Křížová cesta
Položka č.: 274418Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:28
olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dívky s květinou ve vlasech
Položka č.: 260098Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:29
olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U lesa
Položka č.: 250701Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:30
olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Alpská krajina
Položka č.: 282102Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ze starého města
Položka č.: 250719Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Věž
Položka č.: 216851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:14
lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Fotbal
Položka č.: 282128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:24
pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO