Václav Fiala
Hřbitov
No.: 959Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:58
litografie, 16 x 17,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, č. 84/100, rámu chybí zadní deska
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids