Jan Spěváček
Jan Spěváček
(1973)
Čekání
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 60 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2016, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)