Vít Obrtel
(1901-1988)
V. Nezval: Akrobat
No.: 216Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, dvoubarev. typograf. kompozice ve frontispisu a úprava V. Obrtel, 1. sv. ed. Plejada, vydal R. Škeřík, Praha 1927, Ex. 5/250 Van Gelder ?, 45 s., celokožená vazba s zlac. reliéfem a písmem, zlac. ořízka, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Vít Obrtel
(1901-1988)
V. Nezval: Akrobat
No.: 202Auction price: 700 CZK (30 €)
bibliofilie, 1. vydání, návrh obálky a úpava V. Obrtel, vyd. Rudolf Škeřik, Praha, 1927, ed. Plejada, sv. 1., pův brož s ob., 44s., velmi dobrý, pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Vít Obrtel
(1901-1988)
Jan Čep: Vigilie
No.: 476Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, pův. clkžn. vazba V. Obrtela, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1928, ex. 58/350 na papíře Japan Banzay, ed. Plejada, sv. 3, clkžn. vazba se zlacením, 91s., lehce zahnědlý hřbet desek, jinak velmi dobrý, hezký stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Vít Obrtel
(1901-1988)
Ladislav Klíma: Utrpení knížete Sternnenhocha
No.: 100Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
brož, obálka a vazba V. Obrtel, vyd. R. Škeřík, Praha, 1928, edice Plejada, pův. brož, 169s., vazba lehce rozlepena, uvolněné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Vít Obrtel
(1901-1988)
V. Nezval: Diabolo
No.: 82Auction price: 600 CZK (25 €)
kniha, obálka a úprava V. Obrtel, ed. Olymp, sv. 5, vytiskla Legiografie, vyd. Nakladatelství Vaněk & Votava, Praha 1926, brož, nestr. (28), japan, ex. 474/550, obálka mírně zašlá, v horní části drobně poškozená, na hrbětu drobné oděrky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)