K. Novák
Semilsko
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
olej, plátno, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Novák, rám, malba místy krakelována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)